iPhone 12 ve iPhone 12 Mini Arasındaki Farklar

iPhone 12 ve iPhone 12 Mini

iPhone 12 ve iPhone 12 Mini Arasındaki Farklar

iPhone 12 mini ve iPhone 12 ortak özelliklere sahip. Gece modu ve HDR video kaydı özellikleriyle sunulan yeni çift kamera sistemi. Bir akıllı telefondaki en hızlı çip A14 Bionic Chip. Düşmelere karşı dört kat daha iyi performans sunan Ceramic Shield ön yüzey.³ Ve bugüne kadarki en iyi OLED ekranımız olan Super Retina XDR ekran.

Sadece iki harika boyut arasında seçim yapmanız gerekiyor. iPhone 12 modeli 6.1 inç ekrana,¹ iPhone 12 mini modeli ise avucunuza rahatça sığan daha kompakt 5.4 inç ekrana¹ sahip.

¹ Aygıtların ekranları yuvarlatılmış köşelere sahiptir. Dikdörtgen olarak ölçüldüğünde ekranlar diyagonal olarak 5.42 inç (iPhone 12 mini) veya 6.06 inçtir (iPhone 12). Görüntülenebilen gerçek alan daha azdır.
³ Bu ifade, iPhone 12’deki Ceramic Shield ön yüzeyin bir önceki nesil iPhone ile karşılaştırılmasına dayalıdır.

* iPhone 12 mini ve iPhone 12 suya, sıçramalara ve toza dayanıklıdır. Aygıtlar kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP68 derecesini (30 dakikaya kadar maksimum 6 metre derinlik) elde etmiştir. Suya, sıçramalara ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Islak bir iPhone’u şarj etmeye çalışmayın. Temizleme ve kurulama yönergeleri için lütfen kullanım kılavuzunu inceleyin. Sıvı temasına bağlı hasarlar garanti kapsamında değildir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir