iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max Arasındaki Farklar

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max Arasındaki Farklar

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max Arasındaki Farklar

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max birçok ortak özelliğe sahip. Her ikisi de bu özelliklerle sunuluyor: Bir akıllı telefondaki en hızlı çip olan A14 Bionic Chip. Düşmelere karşı dört kat daha iyi performans sunan Ceramic Shield ön yüzey.³ Bugüne kadarki en iyi OLED ekranımız olan Super Retina XDR ekran. Ve loş ışıkta çekilen fotoğrafları bambaşka bir düzeye çıkaran Pro kamera sistemi.

İki model arasındaki farklar ise şunlar:

iPhone 12 Pro’da 6.1 inç ekran¹ bulunurken, iPhone 12 Pro Max’in ekranı 6.7 inç.¹

iPhone 12 Pro Max ayrıca, Pro kamera sistemini yeni bir seviyeye taşıyor. İçeri giren ışık miktarını artıran daha büyük bir sensöre sahip Geniş kamerası, daha da kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmenizi sağlıyor. Sarsıntısız çekimler için yeni sensör bazlı bir OIS sunuyor. Ve yeni 65 mm Telefoto kamera sayesinde portrelerde süjenize daha da yakınlaşabiliyorsunuz.

 

¹ Aygıtların ekranları yuvarlatılmış köşelere sahiptir. Dikdörtgen olarak ölçüldüğünde ekranlar diyagonal olarak 6.06 inç (iPhone 12 Pro) veya 6.68 inçtir (iPhone 12 Pro Max). Görüntülenebilen gerçek alan daha azdır.
³ Bu ifade, iPhone 12’deki Ceramic Shield ön yüzeyin bir önceki nesil iPhone ile karşılaştırılmasına dayalıdır.

* iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max suya, sıçramalara ve toza dayanıklıdır. Aygıtlar kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP68 derecesini (30 dakikaya kadar maksimum 6 metre derinlik) elde etmiştir. Suya, sıçramalara ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Islak bir iPhone’u şarj etmeye çalışmayın. Temizleme ve kurulama yönergeleri için lütfen kullanım kılavuzunu inceleyin. Sıvı temasına bağlı hasarlar garanti kapsamında değildir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir